Archiv aktualit

Janda Bloodstock
  • Šampion Sagar potvrdil roli favorita a po boji zvítězil v rekordním čase ve Velké jarní ceně.
  • Univerzál Amadeon jistě zvítězil v Praze v dostihu na 2800 metrů. Na jeho štítě zůstal například Derby vítěz Gontchar nebo v listed umístěný Fighting Lips.
  • Dále lehce o pět délek zvítězila Coffola, která tak navázala na loňská klasická umístění či třetí místo z Baden – Badenu.
  • Zvítězit dokázala v Praze i Samanda Mandura, která o krk porazila náš další nákup Aeracuru.
  • Dále se prosadil veterán Dodybud, který byl Janda bloodstock zakoupen jako roček za 2000 euro. Jeho největším vítězstvím byl zisk Svatováclavské ceny, za což získal handicap 95 kg.!
  • Úspěšný byl pro nás o den dříve i Most. Debut proměnil ve vítězství Bob Heart. Výborný výkon podala za 4000 liber jako roček zakoupená Mayda, která vyhrála dvojku proti kvalitním soupeřům. Celkově to bylo již její čtvrté vítězství a ziskem se blíží k 300 tis.Kč.
  • Dařilo se i na Slovensku, kde Jarní cenu klisen vyhrála lehce Wild Love z chovu Lokotrans Slovakia. Výběr partnera pro její matku i kompletní management této klisny je v naší režii. Trenér Luka navíc zaznamenal v Bratislavě klasický double, když vyhrál i hřebec Beau Massagot Velkou jarní cenu.

Janda Bloodstock

Další obrovský úspěch zaznamenala v neděli Lady Westminster, když zvítězila v prvním klasickém dostihu roku Jarní ceně klisen. Za 15 000 euro v Irsku zakoupená klisna má dnes několikanásobnou hodnotu, i díky pravému bratru Bravo Zolo, který vyhrál listed v Anglii i Francii a skončil třetí v gr.2 v Dubai.
V neděli se dařilo i Saul, který lehce vyhrál letošní debut. Předtím vyhrál velmi lehce o devět délek v Lysé Hasan. Velkého úspěchu dosáhl i Theophilos, který obhájil vítězství v Prvomájové steeplechase, a reprezentuje dostihový klub isport, na jehož chodu se podílíme.