Nominace

Plemeníci a nominace

Chov anglického plnokrevníka je běh na dlouhou trať, na které rozhodují znalosti, velkorysost, vytrvalost i pohotovost v rozhodování. Janda Bloodstock vám nabízí odbornou pomoc od začátku až do konce.

Rádi vám poradíme v oblasti pedigree i sestavování připařovacích plánů. Pro vaši klisnu zajistíme nejlepší dostupné hřebce v Česku i zahraničí. Nabízíme nákup nominací k plemeníkům v celé Evropě za atraktivní ceny.

Při výběru se zdaleka nezaměřujeme jen na pedigree, ale bereme v potaz také exteriér, dostihovou kariéru a další klíčové faktory. V minulosti jsme organizovali například připuštění klisen v předních hřebčínech jako Coolmore, Ballylinch, Darley a další. Spolupracujeme s řadou domácích i zahraničních hřebčínů a chovatelů od nejmenších po ty největší a nejúspěšnější.

The sky is the limit – Možnosti jsou neomezené!

Máte vlastního favorita mezi domácími či světovými plemeníky? Dopřejte si chovatelské sny bez byrokratických překážek a za velmi výhodné ceny – rádi se postaráme o všechny potřebné náležitosti.

GALILEO

Nejlepší plemeník současnosti. Působí v irském Coolmore Stud. Mnohonásobný vítěz Gr.1 je otcem koní jako Frankel, Teofilo, New Approach. Představte si tohoto pokračovatele legendárního Sadler’s Wellse ve spojení s vaší klisnou. Realizovat cestu české klisny do Coolmore dnes už není ničím neobvyklým.

MANDURO

Svého času nejvýše hodnocený kůň evropského kontinentu, vícenásobný vítěz Gr.1 v Anglii i Francii, Timeform 134. Ani zajištění nominace k plemeníkům impéria Darley pro nás není problém. Momentálně za velmi příznivou cenu.

YOUMZAIN

Výborné pedigree a dostihová kariéra ve které kromě třídy předvedl i obrovskou tvrdost. Na rovině otec Gr.1 vítěze a velmi nadějný otec překážkářů. Za příznivou cenu, výborný poměr cena/výkon.

AMICO FRITZ

Vítěz Gr.2. Velmi tvrdý hřebec, který absolvoval 46 startů a 11x zvítězil a 15x se umístil. Velmi dobrý začátek kariéry v chovu z minima potomků. Výhodná cena. V chovu ve Francii.

Janda Bloodstock

Komplexní poradenství v oblasti dostihového sportu a chovu anglického plnokrevníka