Janda Bloodstock – comprehensive advice in the horseracing area and breeding english thoroughbred horse

Janda Bloodstock - Aktuality
11.8.2022

Janda Bloodstock - Aktuality

Breeze-up dražba a dražba koní v tréninku francouzské společnosti Osarus – English

Janda Bloodstock
Dne 26.4.2017 se zúčastním breeze-up dražby a dražby koní v tréninku francouzské společnosti Osarus. Pokud máte zájem nakupovat na této nové francouzské dražbě, tak mě neváhejte kontaktovat!

Icar vítězem Velké Ceny Českého Turfu! – English

Janda Bloodstock
Koním zakoupeným naší agenturou se dařilo i v srpnu a na začátku září. O prvním zářijovém víkendu zvítězil Icar ve Velké Ceně Českého Turfu. Na druhém místě zde navíc finišovala Lužnice. Dařilo se i Partyday, která podala vynikající výkon ve Velké Ceně Prahy, kde skončila druhá a podlehla jen Gr.1 vítězi Shamalganovi a na jejím štítě skončila téměř celá špička mílařů. Nadějně se ukázal i dvouletý Gold Evasive, který zvítězil v dobře obsazeném dostihu. O týden dříve v Mostě skončili na prvních dvou místech ve dvojce „tvrďáci“ Echo Rules a Kobi, kteří podávají kvalitní výkony i v šesti a sedmi letech. Oba zakoupeni naší agenturou jako roční. Zadrženě zde vyhrál i Barateus, který je tak letos neporažen. Další jedničková umístění pak získali Agnes Seice a Mikesh, kteří skončili na druhém a třetím místě. Mikesh pod mamutí zátěží 65 kg. Druhé letošní vítězství pak získal poctivý Alfa Wolf. V půlce srpna se konal první jedničkový dostih pro dvouleté a jistě o tři délky se zde prosadila Saša, která se tak vyhoupla na čelo dvouletého ročníku!

Sedmikraska zvítězila v Oaks – English

Janda Bloodstock
Sedmikraska se v neděli stala další klasickou vítězkou zakoupenou naší egenturou, když zvítězila v Oaks v Karlových Varech!
JANDA BLOODSTOCK

Úspěšné září – English

Janda Bloodstock
Listed vítěz Signum se vrátil na dráhu po zranění jistým vítězstvím v Chuchli. Velmi nadějně se ve druhém životním startu ukázal Noble Cliffs, když vyhrál velmi lehce opět délek. V rámci prestižního European jockeys cupu získal vítězství Amadeon a na druhém místě za ním skončila zlepšující se Snezenka. Dále skončil po boji o hlavu druhý tvrďák EchoRules ve dvojce. V listed dostihu pro dvouleté skončil taktéž po tuhém boji o hlavu druhý Gold Evasive. V dalším listed dostihu na 1800 metrů skončili na druhém a třetím místě svěřenci trenéra Luky Ventaron a Partyday. V dostihu na 2600 metrů pak skončil Icar třetí. V Karlových Varech získala již druhé vítězství v řadě Santin. Tentokrát o zadržených 13délek! Velmi nadějně se zde ukázali i dvouletí debutanti Black Canyon a Coffola,když skončili na prvních dvou místech. V zahraničí dokázala zvítězit v Maisons – Laffitte Winshine a získala téměř 20 000 euro. Dařilo se i Mikeshovi v Itálii, kde skončil třetí v listed. Stejnou příčku obsadil i nadějný Felix, který se umístil v listed v Bratislavě. Spolehlivost potvrdil Everest Hill, který skončil druhý ve Francii a celkem již vydělal přes 680 000 Kč. V Bratislavě se dařilo i Sedmikrasce, která skončila druhá v Oaks.

Nadcházející dražby za účasti Janda bloodstock – English

Janda Bloodstock
Níže naleznete seznam nadcházejících dražeb s možnou účastínaší agentury. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. V případě domluvylze navštívit i další níže neuvedené dražby.

Úspěchy pokračují – English

Janda Bloodstock
Již třetí lehké vítězství ze třech startů získala ve Slušovicích Luxana. Lužnice po třech umístěních získala vítězství ve dvojce. Výborně si vedla při debutu dvouletá Saša, která proti rozběhaným soupeřům skončila druhá ve dvojce. Další jedničkové umístění získal Mikesh v letošním prvním startu a jedničková umístění přidali při Derby dni i Nazma a Icar. V Derby se dařilo potomkům matek, které jsme zakoupili a to Krasavě a Bonysovi. Většina letošních úspěchů českých odchovanců je tak spojena s naší agenturou, ať už je to přes matky, které jsme zakoupili, nebo spojení, která jsme doporučili či přes potomky Pop Rocka, kterého jsme pro český chov získali. V Derby si výborně vedla i Sedmikraska, která skončila čtvrtá. Debut na překážkách proměnil ve vítězství Amadeon, který na rovině skončil druhý v Ceně Zimního favorita. Již druhé letošní vítězství získali též Perchta a Barateus. Velmi nadějně se ukázal dvouletý Felix, který vyhrál velmi lehce o čtyři délky.