Janda Bloodstock – komplexní poradenství v oblasti dostihového sportu a chovu anglického plnokrevníka

Janda Bloodstock - Aktuality
21.7.2017

Janda Bloodstock - Aktuality

Dražby za účasti Janda bloodstock ve druhé polovině roku

Janda Bloodstock

Po domluvě možno navštívit jakoukoli další dražbu

19.08.2017 - Arqana - Deauville (FR)-Arqana August Yearling Sales - První dražba ročků v Evropě, prestižní, dražší dražba

22.08.2017 - Arqana - Deauville (FR) Arqana V2 Yearling Sale - ročci, zejména ranější ročci

01.09.2017 - Baden Baden (GER) - Yearling Sales - Hlavní dražba v Německu

06.09.2017 -Osarus (FR) Francie - Střední až levnější dražba ročků ve Francii, většina má nárok na francouzské majitelské prémie

19.09.2017 - Tattersalls Ireland (IRE) - Tatts Ire September Yearling - Velká dražba spíše levnějších ročků - jedna z nejvýznamějších dražeb pro Střední Evropu

26.09.2017 - Goffs (IRE) Goffs Orby Yearling Sale Prestižní a dražší dražba ročků

28.09.2017 - Goffs (IRE) - Goffs Sportsman's Yearling Sale - Ročci střední cenové hladiny

30.09.2017 - Arqana - Chantilly (FR) - Arqana Arc Sale - HIT

09.10.2017 - Tattersalls Newmarket (UK)    Oct Yearling Sale Book 2  - ročci - Ročci vyšší a střední cenové hladiny

12.10.2017 - Tattersalls Newmarket (UK)    Oct Yearling Sale Book 3  - ročci - Levnější ročci

17.10.2017 - Arqana - Deauville (FR) - Arqana October Yearling Sale  - Střední cenová hladiny ročků

20.10.2017 - Baden Baden (GER) - Sales & Racing Festival - Mix dražba

26.10.2017 - Goffs (IRE) - Goffs Open Yearling & HIT Sale - levnější ročci a koně v tréninku

30.10.2017 - Tattersalls Newmarket (UK) - Autumn HIT Sale - Největší Evropská dražba koní v tréninku

11.11.2017 - Tattersalls Ireland (IRE) - NH sale mix - Největší překážková dražba - mix

19.11.2017 - Goffs (IRE) - Goffs November Sale - Dražba hříbat a chovných klisen

20.11.2017 - Arqana - Deauville (FR) - Arqana Autumn Sale – mix zejména koně v tréninku a levnější ročci

27.11.2017 - Tattersalls Newmarket (UK) - Tattersalls December Yearling - poslední dražba ročků

29.11.2017 - Tattersalls Newmarket (UK) - Tattersalls December Foal Sale - velká dražba hříbat

Velký úspěch v Pardubicích

Janda Bloodstock
Nejvýznamější klasická steeplechase Zlatý Pohár v Pardubicích skončil vítězstvím stylem start cíl Dangerous Gleama, který byl zakoupen Janda bloodstock v Baden - Badenu. Dařilo se i dalším. Linngar lehce vyhrál debut v krosu. Barateus vyhrál již šestý dostih v řadě a to výrokem zadrženě daleko!

Partyday opět druhá v listed!

Janda Bloodstock
Další výborný výkon podala ve čtvrtek v Dortmundu Partyday, když skončila opět druhá v listed. Tentokrát za sebou ve výborném čase nechala všechny německé soupeřky, ale nestačila na závěr francouzské Princess Gibraltar, která již má na svém kontě black-type úspěch z Francie!

Breeze-up dražba a dražba koní v tréninku francouzské společnosti Osarus

Janda Bloodstock
Dne 26.4.2017 se zúčastním breeze-up dražby a dražby koní v tréninku francouzské společnosti Osarus. Pokud máte zájem nakupovat na této nové francouzské dražbě, tak mě neváhejte kontaktovat!
JANDA BLOODSTOCK

Úspěšný Derby víkend

Janda Bloodstock
V rámci Derby dne získal vítězství v jedničce na míli Phu Hai, který tak od zakoupení pro českého majitele již získal páté vítězství a více jak 3 100 000 Kč. na dotacích a prémiích. Po loňském třetím místě v Derby, získal Bonys v neděli další jedničkový úspěch, když skončil druhý ve Zlatém Poháru. Matka Bonyse byla zakoupena Janda bloodstock, když právě nosila Bonyse. Podobný úspěch se podařil i v předzkoušce Oaks, kde skončila druhá Luxia, jejíž otec i matka byli zakoupeni Janda bloodstock. V samotném Derby si výborně vedl Felix, který prohrál jen o krátkou hlavu ve třetím nejrychlejším Derby historie. Favorit Black Canyon (do Derby neporažený) po příliš aktivním průběhu, kdy přesto vedl několik set metrů v cílové rovině, skončil nakonec v poli poražených. V předzkoušce Oaks se dařilo i Coffole, která skončila třetí a zopakovala, tak umístění z Deylova memoriálu. Mezi dvouletými se velmi nadějně ukázal při debutu ve dvojce Lianel, který skončil druhý za mnohem zkušenějším soupeřem. O tomto víkendu se běhalo i v Bratislavě, kde se v jedničce umístila Mayda, která předtím dvakrát zvítězila a je nejlepší tříletou klisnou na sprinterských tratích.

Doběh 1-2 pro Janda bloodstock ve Velké červnové

Janda Bloodstock
Jednoznačnou záležitostí se stala Velká červnová cena (2200 m) pro BLACK CANYONa, kterému udělal dostih na míru Petr Foret a lehce zvítězili. Na druhém místě navíc skončil Felix. Dařilo se i v Mostě, kde další jedničkový úspěch získala v neděli Kobi, která byla zakoupena za 5000 euro jako roční a již vydělala přes 500 000 Kč. Vyhrála již dva jedničkové dostihy a umístila se v JCK. Výborný výkon podala i tříletá Mayda, která jistě zvítězila ve dvojce. Z osmi startů dokázala třikrát vyhrát a 4x se umístit.

Astorka zvítězila v klasice na Slovensku!!

Janda Bloodstock
Velký úspěch si připsala Astorka (zakoupena jako roční za 9000 euro v irsku), která zvítězila stylem start-cíl v Jarné ceně kobýl! Dařilo se i v Praze, kde ve Velké jarní ceně získal Noble Cliffs druhé a Gold Evasive čtvrté místo.

Úspěšné září

Janda Bloodstock
Listed vítěz Signum se vrátil na dráhu po zranění jistým vítězstvím v Chuchli. Velmi nadějně se ve druhém životním startu ukázal Noble Cliffs, když vyhrál velmi lehce opět délek. V rámci prestižního European jockeys cupu získal vítězství Amadeon a na druhém místě za ním skončila zlepšující se Snezenka. Dále skončil po boji o hlavu druhý tvrďák EchoRules ve dvojce. V listed dostihu pro dvouleté skončil taktéž po tuhém boji o hlavu druhý Gold Evasive. V dalším listed dostihu na 1800 metrů skončili na druhém a třetím místě svěřenci trenéra Luky Ventaron a Partyday. V dostihu na 2600 metrů pak skončil Icar třetí. V Karlových Varech získala již druhé vítězství v řadě Santin. Tentokrát o zadržených 13délek! Velmi nadějně se zde ukázali i dvouletí debutanti Black Canyon a Coffola,když skončili na prvních dvou místech. V zahraničí dokázala zvítězit v Maisons – Laffitte Winshine a získala téměř 20 000 euro. Dařilo se i Mikeshovi v Itálii, kde skončil třetí v listed. Stejnou příčku obsadil i nadějný Felix, který se umístil v listed v Bratislavě. Spolehlivost potvrdil Everest Hill, který skončil druhý ve Francii a celkem již vydělal přes 680 000 Kč. V Bratislavě se dařilo i Sedmikrasce, která skončila druhá v Oaks.